0 800 357 213
Щодня с 09:00 до 21:00
Замовлення на завтра до 12:00
0 800 357 213
Щодненно з 09:00 до 21:00
Замовлення на завтра до 12:00
Передзвоніть мені
Передзвоніть мені

Експертна думка


ЗСЖ - однин з найдинамічніших напрямів сьогодні

Ольга Полюхович, дієтолог - нутриціолог

Вести здоровий спосіб життя - буквально означає бути в тренді.

Ключовий елемент - збалансоване, здорове харчування, яке забезпечує ваш організм енергією і                      усіма необхідними поживними речовинами

Для підтримки гарного самопочуття, стрункості, позитивного настрою і молодості важливо дотримуватися                      правильного співвідношення макронутрієнтів (це білки, жири, вуглеводи), а також отримувати необхідну кількість мікронутрієнтів (вітаміни і мінерали).

Правильне харчування має на увазі не тільки облік калорійності - це цілий комплекс дій: організація режиму, денний раціон з врівноваженною кількістю білків, жирів, вуглеводів, і мікроелементів, підбір якісних продуктів. Важлива і правильна технологія їх приготування, а також продумане, усвідомлене споживання їжі, з увагою до кольору, запаху і смаку. Погодьтеся, це непросте завдання, з урахуванням нинішнього темпу життя.


Ми з командою професіоналів з Monster Food організували і подбали про різноманітність раціонів (Ваш раціон не повториться протягом 30ти днів).

Раціони правильного харчування Monster Food настільки різноманітні, що вам не захочеться влаштовувати собі чітміли, ви будете ситі і задоволені без зривів на їжу і людей.

MonsterFood поділяють цінність бережливого ставлення не тільки до себе, але і до природи, в чому я до них з радістю приєднуюся. В упаковці раціонів використовуються картонні крафтові коробки, столові еко-прилади з кукурудзяного крохмалю і еко-сумочки з флізеліну, які стануть в нагоді в поході за покупками або в тренажерний зал.

MonsterFood - ваш раціон здорового харчування, що різноманітне, красиве і смачне.

Будьте здорові і ставтесь до себе з любов'ю!